Klub Za Odrasle


klubzaodrasle.info | Klub Za Odrasle
klubzaodrasle.info | Klub Za Odrasle

klubzaodrasle.info | Klub Za Odrasle

барам машко Тип на врска: Било која - h3qgbrxkbt | Obrenovac | Србија


Слика наскоро...

h3qgbrxkbt Јарец
Србија, Obrenovac

Ja sam женско, 28
барам машко години од 18 до 36

h3qgbrxkbt

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1991-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Србија
Мојот град: Obrenovac
Моја фраза за поздрав: kiss 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Англиски
Чешки
Српски
Словенечки
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
 
Мојот омилен спорт: Атлетика
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Вегетеријанска
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://klubzaodrasle.info/h3qgbrxkbt
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |klubzaodrasle.info dating service TOS and PP | klubzaodrasle.info dating service Сервис за поддршка

Dating Affiliates